земля, фермерство
Держава має зробити обмежене право користування землею

 

Щоб агрохолдинги не розросталися до величезних масштабів, державі варто зробити обмеження на право користування землею. Про це повідомив заступник міністра аграрної політики України з питань фермерства Віктор Шеремета.

За словами заступника міністра, в Україні можуть працювати як великі холдинги, так і малі підприємства, але держава повинна створити комфортні умови для обох категорій.

На його думку, одне з головних завдань агрохолдингів — наростити земельний банк і показати інвесторам за кордоном прогрес, щоб отримати інвестиції. Про валютну виручку також йдеться, але якби вона була головнішою, то оброблялися б усі землі, які є у холдингів, а не лише певні частини.

«Агрохолдинги вже нікуди не діти. Вони мають право на життя. Та державі варто зробити обмеження на право користування землею. На моє переконання, найбільш раціонально, коли господарство розташоване в межах однієї сільради», — вважає Шеремета.

agropolit

comments powered by Disqus

Останні додані

23 черв. 2026 р., 12:00:00

  Вступ України до ЄС: названо основні вимоги до молочних ферм

23 черв. 2026 р., 11:25:00

  Новоград-Волинський сиркомбінат продають

23 черв. 2026 р., 10:50:00

  Україна експортує менше молокопродуктів до ЄС: чому не використано квоти

23 черв. 2026 р., 10:20:00

  Мінекономіки запрошує до обговорення проєкту Стратегії розвитку молочної галузі до 2035 року

23 черв. 2026 р., 09:35:00

  Половина зареєстрованих ветеринарних лікарських засобів — вітчизняного виробництва

23 черв. 2026 р., 09:00:00

  Страхування та державні компенсації: які інструменти відшкодування воєнних ризиків для бізнесу вже працюють

22 черв. 2026 р., 12:05:00

  Брак робочої сили в Україні досяг історичного максимуму в 69% — ІЕД

22 черв. 2026 р., 11:30:00

  У центрі уваги EuroTier 2026 — робототехніка у тваринництві