виробництво молока, надлишок
Японії загрожує надлишок виробництво молока

 

Велика кількість молока може бути відправлена ​​у відходи в Японії у зв’язку з його надлишковим виробництвом. Про це 14 грудня повідомило інформаційне агентство Jiji Press.

Японські виробники молока закликають людей споживати молоко та молочні продукти взимку, щоб не опинитися в ситуації, коли велика кількість продукції виявиться незатребуваною.

Причиною для такої ситуації можуть стати зимові канікули у школах, коли споживання молока традиційно знижується. «Існує побоювання, що баланс попиту та пропозиції буде знижений більше, ніж зазвичай, що призведе до виробництва молока, яке не можна буде вживати»,— заявив міністр сільського господарства Гендзіро Канеко на прес-конференції.

Jiji Press вважає, що вперше з 2006 року Японія може побачити, як велика кількість молока буде вилита у каналізацію. 

Зазначимо, японська молочна промисловість зміцнила свої виробничі потужності з того часу, як раніше у 2014 році вона зіткнулася з нестачею масла. Збільшенню поголів’я корів та надоїв молока сприяла також прохолодна погода влітку 2021 року.

milknews.ru

comments powered by Disqus

Останні додані

23 черв. 2026 р., 12:00:00

  Вступ України до ЄС: названо основні вимоги до молочних ферм

23 черв. 2026 р., 11:25:00

  Новоград-Волинський сиркомбінат продають

23 черв. 2026 р., 10:50:00

  Україна експортує менше молокопродуктів до ЄС: чому не використано квоти

23 черв. 2026 р., 10:20:00

  Мінекономіки запрошує до обговорення проєкту Стратегії розвитку молочної галузі до 2035 року

23 черв. 2026 р., 09:35:00

  Половина зареєстрованих ветеринарних лікарських засобів — вітчизняного виробництва

23 черв. 2026 р., 09:00:00

  Страхування та державні компенсації: які інструменти відшкодування воєнних ризиків для бізнесу вже працюють

22 черв. 2026 р., 12:05:00

  Брак робочої сили в Україні досяг історичного максимуму в 69% — ІЕД

22 черв. 2026 р., 11:30:00

  У центрі уваги EuroTier 2026 — робототехніка у тваринництві